رهگشای دنیای آرام

کارگاه

موسسه روانشناختی رهگشای دنیای آرام بر اساس رسالت ذاتی خود در خصوص تربیت نیروهای متخصص در حوزه روانشناسی و مشاوره و همچنین بالا بردن سطح آگاهی عموم مردم اقدام به برگزاری کارگاه ی مختلف و متنوعی نموده است.

این کارگاه ها در دو سطح عمومی و اختصاصی برنامه ریزی و اجرا می شود.

 

کارگاه های عمومی که در حیطه های سنی مختلف برگزار می شود شامل کارگاه های فرزند پروری ، مهارت های زندگی ، بلوغ و نوجوانی ، … است که خوشبختانه مورد استقبال مخاطبان این دوره ها واقع شده است.

دوره های فرزند پروری ویژه ی والدین و دوره های مهارت های زندگی و بلوغ و نوجوانی در دو حیطه ی نوجوان و بزرگسال برگزار می شود که مباحث مطرح شده ابتدا در سطح بزرگسالان و والدین برگزار و سپس در سطح نوجوانان که غالبا فرزندان همان والدین هستند برگزار می شود که باعث اثربخشی بیشتر و ایجاد محیطی تعاملی و فاقد تعارض در میان والدین و کودکان،نوجوانان و جوانان می گردد.

 

در خصوص کارگاه های تخصصی باید گفت که این کارگاه ها در دو سطح مقدماتی و پیشرفته ویژه ی روانشناسان و دانشجویان رشته های روانشناسی و مشاوره برگزار می شود.

این کارگاه ها شامل:

۱.  مربی گری مهارت های زندگی

۲. شناخت طرحواره و طرحواره درمانی

۳. درمان شناختی رفتاری

۴. مربی گری کودک و نوجوان

۴. اختلالات یادگیری کودکان

۵. بیش فعالی

۶. کارگاه…

 

دانش آموختگان این کارگاه ها پس از پایان دوره گواهینامه معتبر دریافت می کنند و نیروهای توانمند جهت همکاری در موسسه جذب می شوند.